Sosyal

“Sosyal” sıfatını ısrarla belirtmemizin sebebi şu; size içerik üretirken bir yandan da arkadaşlarınızın neler yaptığını, takip ettiğiniz bloglar da neler paylaşıldığını, gruplarda neler konuşulduğunu, forumların ne alemde olduğunu tek bir pano ile takip etmeni sağlamamız. Evet bunu biz yaptık.

  Esnek

Büyük ihtimalle şu an dünyanın en esnek ağındasınız. Çünkü biz size yüzlerce tema, yüzlerce eklenti ve kod dosyalarıyla oynamanıza izin vererek gerçekten inanılmaz derecede esneklik sunuyoruz ancak bu yine de sizin için yeterli değilse bizimle iletişim kurarak Variotik’in esnekliğinin sınırlarını beraber zorlayabiliriz. İşte bu yüzden büyük ihtimalle dünyanın en esnek ağındasınız.

Alan adı

Eğer sizin için .variotik.com uzantısı yeterli değilse, web sitenizi bir sonraki adıma taşıyamak ve bir alan adına sahip olmak istiyorsanız bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir alan adını alabileceğiniz gibi zaten var olan bir alan adını Variotik’e taşıyabilirsiniz. Ayrıca Variotik’de alan adı sınırlaması yok, yani bir kaç tane alan adını aynı anda kullanabilirsiniz.

  Hızlı

Variotik’de işlerin hep hızlı ilerlemesini istiyoruz, bu yüzden sunucular, kodlar, sistem optimizasyonu gibi tüm konulara kafa yorarken bir yandan da her şeyi sizin en pratik, kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabileceğiniz hale getirmeye çalışıyoruz. Bize kullanımınızla alakalı geri dönüş yaparak fikirlerinizi ve önerilerinizi bildirirseniz sizinle beraber her şeyi daha pratik, kolay ve zahmetsiz hale getirebiliriz.

 Güvenli

Güven zor kazanılan ve kolay kaybedilen bir şeydir. Bu yüzden onun kıymetini biliyor ve sizi güvenli duvarları, gerçek zamanlı taramalar, güvenlik analizleri, iki adımlı doğrulamalar ile koruyor ve bu işe yalnız değil bu işin en büyük uzmanlarıyla beraber çalışıyoruz.

  7/24 Destek

Fikirlerinizi özgür bırakırken bir problem ile karşı karşıya kalırsanız o problemi 7/24 hep beraber çözüyoruz.

  Güçlü

Variotik’in WordPress tabanlı bir ağ olması zaten onu 3-0 önde başlatıyor ancak biz sadece sıradan bir WordPress tabanlı siteler sunmak istemiyoruz, biz WordPress’in gücünü, gerçekten güçlü sunucuları ve kendi yaratıcılığımızı birleştirmek istiyoruz.

Sade

Felsefesinde minimalizm olan bir şirket olarak minimalizme çok önem veriyoruz, çünkü biz azın çoktan fazla olduğuna inanıyor ve her şeyi olabildiğince sade ve kullanışlı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Böylece daha hoş bir tasarım elde ediyor ve önemli olan şeylere yani içerik üretmeye odaklanmanızı sağlayarak dikkatinizin dağılmasını önlüyoruz.

Hızlı İletişim

Aklınıza takılan konular varsa...

Gönderiliyor

©2017 Variotik Bilişim Hizmetleri

 
 
veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account