Kurumsal bir

Web site oluştur

İşinizi zahmetsizce dijitalleştirin.
Başla, büyü, parla.

İşletmenizin geleceğini şekillendirin

İşletmenizi Tanıtın

Çevrimiçi varlığınızı oluşturun

Ürün Sat

Müşterilere her zaman, her yerde ulaşın

Hizmet Sat
Becerilerinizi çevrimiçi sunun
Portfolyo

Fırsatları çekmek için çalışmalarınızı sergileyin

Randevular

Verimli zamanlama herkese kazandırır

Satışın bir sanata dönüştüğü, yeteneklerinizi sergilemenin anlam ifade ettiği ve randevuları yönetmenin zahmetsiz olduğu bir dünyaya dalın.

Variotik, yaratıcılık ve rahatlığı bir araya getirerek çevrimiçi varlığınızın her zamankinden daha parlak olmasını sağlar.

Herkes için

Restoranlar & Kafeler

Spesiyalleri vurgulayın ve çevrimiçi rezervasyonları kabul edin

Emlak Acenteleri

Çevrimiçi listeler daha geniş bir kitleye ulaşır

 

Mülkleri listele ve anlaşmaları daha hızlı kapat

Sağlık & Zindelik Merkezleri

Çevrimiçi rezervasyonları düzenleyin ve salonunuzu ve hizmetlerinizi vurgulayın

Yerel İşletmeler

Yerel cazibenizi küresel olarak genişletin

Kurumsal Firmalar

Sorunsuz dijital çözümlerle kuruluşunuzu güçlendirin

Farklı sektörlere yayılan işletmeler için tasarlanmış uyarlanabilir araçları keşfedin. Çözümlerimiz, dijital varlığınızı zenginleştirmek ve günümüz iş dünyasının dinamik ortamında başarınızı desteklemek için titizlikle geliştirilmiştir.

İhtiyacın olan her şey

Sunucu, alan adı, temalar, eklentiler, araçlar ve destek hepsi tek bir yerde ve tek bir tıklamayla hazır.

Özellikler

Sunucu

Kurulum yok,
Hızlıca yayında

Alan Adı

Kendi alan adınızı kullanın.

Güvenlik

SSL etkin.

Şablonlar

Temiz kodlu,
şık ve işlevsel

Eklentiler

İhtiyacınız olan tüm özellikler birkaç tıklamayla hazır

Sürükle & Bırak Oluşturucu

Sürükle ve bırak oluşturucusunun temel özelliklerinden biri kullanım kolaylığıdır. Bir sürükle ve bırak oluşturucu, karmaşık kod yazmanızı veya içeriğinizi biçimlendirmek için saatler harcamanızı gerektirmek yerine, öğeleri web sitenizde yerine sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Bu, teknik uzmanlığından bağımsız olarak herkesin kısa sürede profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır. Sürükle ve bırak oluşturucu ile sitenize kolayca metin, resim ve diğer içerikler ekleyebilir ve mükemmel düzeni oluşturmak için bunları gerektiği gibi yeniden düzenleyebilirsiniz.

SEO

Güçlü e-ticaret özelliklerimize ek olarak Variotik, işinizi büyütmenize ve tanıtmanıza yardımcı olacak bir dizi araç da sunar. SEO optimizasyon araçlarımızla arama motoru sıralamalarınızı iyileştirebilir ve mağazanıza daha fazla trafik çekmenizi sağlayabilirsiniz. Ve sosyal medya entegrasyonumuz ile ürünlerinizi ve promosyonlarınızı takipçilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.

Optimizasyon

In addition to our robust e-commerce features, Variotik also offers a range of tools to help you grow and promote your business. With our SEO optimization tools, you can improve your search engine rankings and drive more traffic to your store. And with our social media integration, you can easily share your products and promotions with your followers.

Özel Kodlar

Web siteniz için daha fazla özelleştirmeye mi ihtiyacınız var? Özel kod satırları eklemeniz mi gerekiyor? Variotik’te, temanızın kaynak kod dosyalarına ekleyebilir, böylece temanızda sınırsız özelleştirme yapabilirsiniz.

Uyumlu Tasarım

Giderek daha fazla insan web’de gezinmek için mobil cihazlarını kullandıkça, web sitesi oluşturucularının mobil uyumluluğu önceliklendirmesi önemlidir. Variotik bunu anlıyor ve platformlarını kullanarak oluşturulan web sitelerinin duyarlı olmasını ve tüm cihazlarda harika görünmesini sağlamak için yerleşik özelliklere sahiptir. Variotik ile, herhangi bir özel bilgi veya beceriye ihtiyaç duymadan, profesyonel görünen ve mobilde sorunsuz çalışan bir web sitesini kolayca tasarlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bu, daha geniş bir kitleye ulaşmanızı ve kullandıkları cihazdan bağımsız olarak web sitenizin tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olmasını sağlamanızı sağlar.

Mobil Simülasyon

Nasıl olacağını görün.

Variotik’un en büyük özelliklerinden biri, web sitenizin mobil cihazlarda nasıl görüneceğini kolayca simüle etme yeteneğidir. Variotik’un mobil simülasyon özelliği ile web sitenizi, gerçek dünyada nasıl görüneceği ve çalışacağı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere çeşitli farklı mobil cihazlarda önizleme yapabilirsiniz. Bu, web siteniz yayınlanmadan önce olası sorunları yakalayabileceğiniz için uzun vadede size zaman ve güçlük kazandırabilir. Genel olarak, Variotik’in mobil simülasyon özelliği, profesyonel ve mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için kullanışlı bir araçtır.

Hangi plan sizin için uygun?

Yıllık planda 2 ay ücretsiz

Basic

Site oluşturmak için gereken her şey

$12

Aylık faturalandırılır

$120

Yıllık faturalandırılır

Özel Alan Adı

.com, .net, .org gibi uzantıları sitenize ekleyebilirsiniz.

Premium Şablonlar

250+ Premium Şablon

Premium Eklentiler

250+ Premium Eklenti

Destek

Canlı Destek, Ticket Desteği

Pro

Hepsi bir arada e-Ticaret çözümü

$36

Aylık faturalandırılır

$360

Yıllık faturalandırılır

Özel Alan Adı

.com, .net, .org gibi uzantıları sitenize ekleyebilirsiniz.

Premium Şablonlar

250+ Premium Şablon

Premium Eklentiler

250+ Premium Eklenti

e-Ticaret

Hepsi bir arada e-Ticaret çözümü

Destek

Canlı Destek, Ticket Desteği

Seçim konusunda yardım alın.